Ai ka 99 probleme dhe Solange Knowles është një prej tyre! Motra e këngëtares së njohur Beyonce, Solange, ka goditur fizikisht kunatin e saj, Jay Z. Sajti i njohur për publikimin e skandaleve, TMZ, publikoi një video që tregon Jay, Solange dhe Beyonce që hyjnë në ashensor në një parti pas Met Gala. Menjëherë pasi dyert mbyllen, Solange e godet dhunshëm Jay. Motra e saj thjesht rri duke parë sherrin mes këtyre të dyve. Ngjarja është kapur nga kamera e ashensorit.

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . Jay Z sulmohet nga motra e Beyonce (video) Jay Z sulmohet nga motra e Beyonce (video) Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!