Jordan Adlard, 26 vjeç, theu shpinën pasi u hodh nga një pemë dhe kërceu mbi një trampolinë, që më pas e hodhi në një gardh druri. Ngjarja ndodhi gjatë një feste familjare në Britani. Për momentin djali nuk e kuptoi se çfarë kish ndodhur, por kur iu drejtua spitalit plot tetë ditë më vonë, zbuloi se kishte një frakturë të shpinë. Atij do t’i duhet të qëndrojë shtrirë për 10 javë, po ashtu duhet të ruhet nga konsumimi i tepër i alkoolit.

16 maj 2014 (gazeta-Shqip.com)

albania.eu.com Reviewed by albania.eu.com on . Hidhet nga pema dhe thyen shpinën (Video) Hidhet nga pema dhe thyen shpinën (Video) Rating: 5.0
Albania News Agency Online - Albania Portal me lajme shqip 2017!